Cloudové úložiště dat Copy.com

Jedno cloudové úložiště dat zde již bylo popsáno. Konkrétně to byl Dropbox. Dnes si představíme novou službu která bude pro Dropbox a Skydrive velkou konkurencí. Novou službu najdete na adrese Copy.com.

Nové služby je vždy potřeba řádně představit. Pokud znáte Dropbox není co popisovat. Copy funguje na naprosto stejném principu. Stále jde o synchronizaci dat mezi vaším počítačem, chytrým telefonem a případně i tabletem. Kam si aplikaci nainstalujete tam budete mít k datům přístup. Pokud potřebujete podrobnější informace přečtěte si co umí Dropbox.

Čím tedy může nový cloud konkurovat? Je to samozřejmě prostorem který je poskytovaný zdarma hned po registraci. Copy vám dá 15 GB. U Dropboxu to je jen 2 GB: To je ten hlavní důvod proč si myslím že budou lidé migrovat na Copy.

Druhý důvod je ten, že jak aplikace tak i webové rozhraní je oproti konkurenci podstatně lepší na ovládání a používání. Zkuste a uvidíte. Registrovat se můžete tady.

Osobně jsem se rozhodl dát Dropbox na nějaký čas k ledu a používat budu jen Copy. Pak se rozhodnu který virtuální disk pro data budu dál používat. Doporučuji také vyzkoušet. Názory můžete napsat do komentářů.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

 1. Fanda odpovídá:

  Pěkná služba. Co se týče kapacity, předčila i Google Drive, který používám a platím 25 GB měsíčně navíc.

 2. Vondr odpovídá:

  Vyzkoušel jsem a vypadá to fakt dobře. Zkoušel jsem tam dát i video natočené mobilem ve formátu mp4. To ale nejde přímo v Copy přehrát. Jinak super.

 3. Petřík odpovídá:

  V mobilu mi nejde otevřít mp4, doc, xls a txt. Mp3 jsem nezkoušel. Fotky fungují bez problémů.

 4. hym odpovídá:

  já si myslím že těch 15 GB Dropbox brzo minmálně dorovná

 5. Pavel odpovídá:

  Vyzkoušel jsem, ale dál zůstanu o Dropboxu.

 6. lamb odpovídá:

  Díky za tip, funguje to, i já mám rovnou 20 GB.

Přidat vlastní názor