Co nezapomenout na vánoce

Je toho hodně co je potřeba udělat. V předvánočním chaosu se dá lehce něco opomenout. Není divu protože je spousta věcí co se před tímto největším svátkem musí udělat. Především ženy mají spoustu práce mezi něž patří velký úklid celé domácnosti. To máte: koupit dárky, zabalit dárky, nastrojit stromeček, koupit kapra, udělat vánoční výzdobu, nachystat koledy, připravit večeři, vychladit pivo, prostřít stůl, udělat již zmiňovaný velký úklid a spoustu dalších věcí. To se pak manžel nemůže divit že se na něco zapomene. Obzvláště když sám ruku k dílu nepřiložil.

Pořád si nejste jisti že máte vše připravené a seznam úkolů je kompletní? Pokud třeba nechcete hodinu před večeří zjistit že kapr se ještě stále vesele nic netuše vesele šplouchá ve vaně zeptejte se ostatních jak na tom jsou v diskuzi na téma vánoce.

Přes všechen ten shon jsou vánoce nejhezčím svátkem roku a i ten co tvrdí že je nemá rád se na ně nakonec těší a to nejen proto že ho čeká několik dní volna v kuse. Tak si je nenechte ničím zkazit a užijte si je.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

 1. Radim odpovídá:

  Nejdůležitější je nepoplést dárky pro manželku s dárky pro milenku :)

 2. Kuchta odpovídá:

  Já jsem rád že už jsou vánoce známa a těším se na jaro.

 3. Lenka odpovídá:

  Už na vás dolehla vánoční atmosféra? Já už vánocema od neděle kdy byl první advent žiju a těším se na ně:)

 4. anik odpovídá:

  Mě vánoce vůbec neberou

Přidat vlastní názor