Elektronická cigareta

V současné době si můžete zakoupit elektrickou cigaretu, která neobsahuje škodlivé látky, jako např. dehet. Zároveň je ekologická, neboť uvolňuje jemnou nikotinovou páru, která nikoho neohrožuje ani neškodí životnímu prostředí. Samozřejmě, že šetří peníze a chrání vaše zdraví. Velmi silným kuřákům napomáhá k odvykání.

Elektronická cigareta je vybavena ze tří speciálních částí a to e-baterie, nikotinové patrony, atomizéru. V patroně je obsažen nejen nikotin, ale i aromatická esence. Cigareta začíná fungovat v tom okamžiku, když se zatáhne za e-baterie.

Tyto specifické odvykací cigarety jsou běžně k dostání v novinových stáncích a stojí řádově stokoruny. Zahájit odvykání tedy nestojí nic v cestě. Kouření se stává pomalu přežitkem a kuřáci jsou pomalu, ale jistě vytlačování z veřejných míst a restaurací.dnoduché, ale není to ani nemožné. A kvalitní účes jistě k Vaší dokonalosti pomůže.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

  1. Dana odpovídá:

    Ve svém okolí mám několik kuřáků co elektronickou cigaretu zkoušeli a všichni se postupně vrátili ke kouření normálních cigaret s tabákem.

Přidat vlastní názor