Jak nahrát video na Youtube

Youtube patří mezi nejnavštěvovanější weby na světě a slouží ke sdílení videí. To mnoho lidí ví. Pokud, ale nevíte jak tam vložit svoje video je tento návod pro vás. Je to velmi jednoduché. Mnoho lidí se v tom stále ztrácí, ale je to velmi jednoduché. Potřebujete k tomu jen dvě věc. Tou první je logicky video které chcete na internet vložit. A ještě budete potřebovat účet u Google.

Předpokládejme, že video které chcete nahrát jíž máte vytvořené ve svém počítači nebo máte záznam ve svém mobilním telefonu. Dále pak již jen potřebujete mít účet u Google. Pokud třeba již máte Gmail můžete se stejnými údaji přihlásit i na Youtube. Jestli jste se u Google doposud nikde neregistrovali musíte to nejdříve udělat. Registraci můžete udělat přímo na webu Youtube. Vpravo nahoře klikněte na „přihlásit se“ a další stránce „vytvořit účet“.

Až budete mít účet vytvořený můžete se přihlásit přímo na stránce Youtube. Pro nahrání videa klikněte v horní liště na tlačítko „nahrát“ a pak na „vyberte soubory které chcete nahrát“. Otevře se okno se správcem vašeho počítače kde vyberete video. To je vše.

Pokud máte video ve svém mobilu je rychlejší nahrát ho přímo z mobilu na Youtube než ho ukládat nejdříve do počítače. Stačí k tomu jen stáhnout aplikace.

Po uploadu videa už jen stačí doplnit jeho název a případně i popis a tagy. To je důležité pro vyhledávání videa návštěvníky. Dále pak můžete nastavit komu se má video zobrazovat. Volit můžete mezi:

 • veřejné – pro všechny
 • neveřejné – jen pro ty co mají odkaz
 • soukromé – jen pro vás

Vidíte, že vložit video na Youtube není nic složitého. Více času vám zabere pokud se budete muset nejdříve registrovat.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

 1. Roman odpovídá:

  Taky se divím že s tím tolik lidí má problém. Přitom to je dost easy.

 2. Daniela odpovídá:

  Já nahrávám videa z mobilu. Jsem tak zvyklá a přijde mi to rychlejší.

 3. Zdenda odpovídá:

  nechápu kdo s tím má co za problém vložení videa je naprosto jednoduché

Přidat vlastní názor