Jak vybrat kapelu na ples

Hledáte hudbu na Váš firemní nebo maturitní ples? Plesová sezóna se nezadržitelně přiblížila a pro organizátory je nejvyšší čas zařídit vše potřebné. Jedním z hlavních úkolů je zajistit živou hudbu na ples která vytvoří hudební kulisu celému plesu. Není to lehký úkol zejména pokud organizátor nemá mnoho zkušeností nebo se v minulosti v tomto směru takříkajíc spálil.

Doporučujeme proto vybírat hudbu na ples velmi pečlivě. Zjistěte si  o vybrané kapele co nejvíce informací. Vybírejte vždy z více souborů a postupně vyřazujte ty které se Vám nezdají. Nedoporučujeme se řídit jen cenou. Dejte si schůzku s každým zástupcem kapely a důkladně se na vše ptejte. Pokud kapela nebo band v dohledné době ještě před Vaším plesem někde vystupuje zajděte se tam podívat. To je asi to nejlepší co můžete udělat.

Doporučujeme také vybrat kapelu profesionálních hudebníků a ne partičku lidí, kteří mají jiné zaměstnání a hraní na plesech je pro ně pouze přivýdělkem. Profesionální kapelou skvělých hudebníků je Caroline band. Kapela má s hraním na plesech dlouholeté a bohaté zkušenosti a ráda přijede své umění předvést i na ten Váš ples kdekoliv v ČR.

A nezapomeňte: živá hudba je na plese to nejdůležitější!

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

 1. Terezka odpovídá:

  Plesová sezóna se přiblížila. Už se těším. Máme naplánované celkem tři plesy. Také chodíte rádi na plesy?

 2. Robert odpovídá:

  Carolineband jsem viděl hrát a musím říct že kapela patří k těm nejlepším co jsem kdy viděl.

 3. Ivana odpovídá:

  Díky za tip. Zkusím jim zavolat.

 4. Štěpán odpovídá:

  Taky jsem je jednou viděl na svatbě. Hrají opravdu dobře.

Přidat vlastní názor