Jak zviditelnit webové stránky

Vlastníte webové stránky a potřebujete na ně přivést návštěvníky s chutí nakupovat? Většina majitelů webových stránek při pořizování webu nepřemýšlejí o tom jak na svůj web přivedou návštěvníky a jak budou svůj web propagovat a zviditelňovat. V podstatě očekávají, že lidé na jejich web přijdou tak nějak sami od sebe. Mají přece webové stránky a jsou na tom ineternetu tak proč dělat něco víc?

Brzo, ale zjistí, že to tak není a začnou hledat možnosti jak zvýšit návštěvnost svého webu. Jednou z efektivních možností je reklamní kampaň v u nás nejpoužívanějším vyhledávači Seznam. Ne nelekejte. způsob reklamy, který Vám chceme představit je velmi levný a je jako dělaný pro malé firmy a živnostníky. V této reklamní kampani neplatíte žádný pevný měsíční paušál u kterého nevíte kolik lidí na Váš web vlastně přijde. Platíte pouze za skutečně přivedené návštěvníky. Platíte tedy pouze jednotlivá kliknutí a nikoliv za zobrazení inzerátu.

Službu zvýšení návštěvnosti webu nabízí web m99.cz.  Vše probíhá jednoduše. Sami si určíte kolik chcete do reklamní kampaně vložit peněz. Tím získáte potřebný kredit ze kterého budete čerpat. O vše ostatní bude postaráno. Velkou výhodou je, že dopředu víte kolik bude reklama stát a snadno si z toho počítáte i na kolik Vás vyjde přivedení jednoho návštěvníka.

Mezi další nespornou výhodu patří i to, že na web dostanete relevantní návštěvnost. To znamená, že na web budete dostávat lidi, kteří sami aktivně na internetu hledají službu či zboží, které zrovna nabízíte.

Tzv. platba za klik je pro klienta ten nejspravedlivější způsob reklamy na internetu. Nemyslíte, že je správné platit pouze za návštěvníky, kteří na Váš web skutečně přijdou a mají zájem o Vámi poskytovanou službu nebo prodávané zboží?

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

  1. Václav odpovídá:

    Jak se dostanu na seznamu na první stránku.

  2. Milan H. odpovídá:

    Musíte mít kvalitní web na který vedou kvalitní odkazy. Takže žádné katalogy a patičkové odkazy.

Přidat vlastní názor