Kde si objednat webhosting pro web

Každý kdo má webové stránky nebo je plánuje a dělá si vše sám bude na začátku muset vyřešit pár lehce technických záležitostí. Pokud tedy nezadáte vše firmě vězte, že pro začátek budete potřebovat následující:

  • doménu
  • webhosting
  • a samotný web ideálně s redakčním systémem

Dnes popíšu jak a kde si zřídit kvalitní webhosting a doporučím konkrétní firmu u které má svoje weby několik mých klientů a fungují tam bez problémů. Nejdříve trocha nenudné teorie.

Co je webhosting

Jednoduše řečeno si jej lze představit jako počítač trvale připojený rychlou linkou k internetu. Aby vše fungovalo musí se na webhosting nasměrovat doména. To se provádí tzv. DNS zápisem u domény. Jsou to jen 2 řádky a není to nic složitého. Od poskytovatele dostanete instrukce případně Vám to na požádání nastaví.

V praxi to pak vypadá tak, že pokud někdo do prohlížeče zadá Vaší doménu je nasměrován tam kde jsou stránky uloženy a zobrazí se obsah Vašich webových stránek. Až takhle je to jednoduché :)

Kde objednat profesionální webhosting

Mezi nejlepší u nás patří Wedos. Webhosting má jen za 30 Kč měsíčně. Za tuto cenu je nejen nejlevnější, ale i kvalitní. Prostor, který dostanete je bez omezení. Umístit si tam můžete tolik dat kolik budete potřebovat. Ani datové přenosy nejsou omezeny. Ve srovnání s konkurencí vychází nejlépe. Provozovat zde bez problémů můžete všechny redakční systémy pro webové stránky nebo eshopy. Levný a rychlý webhosting si objednáte na této stránce.

U Wedosu si můžete koupit i doménu. Budete tak tak mít vše pod jednou střechou. Usnadní Vám to nastavení a pokud budete žádat technickou podporu o pomoc bude to i pro ně plus. Doména s koncovkou .cz aktuálně stojí 151 Kč.

Pokud máte k této oblasti dotazy pište pod tento článek.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

  1. Marek odpovídá:

    při výběru nekoukejte jen na cenu Wedos je jeden z nejhorších hostingů u nás

Přidat vlastní názor