Kde si vzít malou půjčku

Mnoho českých domácností žije tzv. od výplaty k výplatě. Přesto je jejich zadluženost ve srovnání s okolními státy nízká. Z toho plyne, že většina domácností nemá finanční rezervu na nečekané výdaje. Otázka je jak pak takovou situaci řešit. Logicky se nabízí menší spotřebitelský úvěr. Mnoho lidí je proti životu na dluh. Ale z toho, že zadluženost domácností neroste lze usuzovat, že drtivá většina lidí půjčku splatí. Není se tedy zřejmě čeho obávat.

Pokud se dostanete do finančních potíží a nikdo ve vašem okolí vám nepůjčí nebo se stydíte si o peníze říct budete muset vyhledat nějakou firmu která se půjčováním peněz zabývá. Těch je na trhu celá řada a je z čeho vybírat jak ve všech oborech. Můžete oslovit banku nebo nebankovní firmu. Otázkou zůstává podle čeho vybrat. Podívejme jakých firem se vyvarovat.

Pokud u půjčky není uvedené přesné RPSN trvejte na jeho přesném uvedení ještě před tím než podepíšete smlouvu. Dávejte si také pozor na nesmyslné požadavky na ručení. Jestli si chcete vzít půjčku pár tisíc a je požadováno ručení vaším bytem nebo domem není něco v pořádku a jestli nechcete kvůli malé půjčce přijít o střechu nad hlavou vyberte si jinou firmu. Často je také vyžadován poplatek za vyřízení nebo volání na placené linky 906. Někde požadují poplatek když půjčku vrátíte před její splatností. Na to si dejte také pozor.

Pokud vyškrtáte firmy které toto požadují vyhnete se největším rizikům které v oblasti půjček číhají. Je pravda, že moc vhodných kandidátů po této selekci vám pak už moc nezbyde. To, ale vůbec není na škodu. Naopak. Jedna z firem které vám ve výběru zůstanou bude určitě Ferratum a jejich půjčku si také blíže představíme.

Ferratum je stabilní společnost která u nás funguje bez problémů již řadu let. Stejně tak se jí daří i v dalších více jak 20 zemích světa. Mnohem více každého, ale zajímá samotná půjčka. Parametry půjčky jsou jasně nastavené. Předem víte kolik budete muset splatit. Nemusíte nikam volat ani nikam chodit. Celý proces od půjčení po vrácení je naprosto transparentní.

Vlastnosti Ferratum půjčky:

 • nepotřebujete potrvzení příjmu
 • nepotřebujete ručitele
 • vyřízení do 10 minut
 • peníze dostanete na účet nebo složenkou
 • nemusíte dávat nic do zástavy
 • máte možnost splátky odložit
 • neplatíte žádný poplatek za vyřízení
 • žádost si dáte online po internetu

U Ferratum je nyní akce. Pokud ještě nejste jejich klientem dostanete půjčku ve výši 2.000 Kč bez jakéhokoliv poplatku. Půjčíte si 2.000 Kč a za 15 dní vrátíte stejnou částku 2.000 Kč.

Pokud se tedy dostanete do situace kdy budete nuceni si půjčit je Ferratum jednou z možností.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

 1. Záruba odpovídá:

  souhlas u téhle firmy je to v pohodě před časem jsem si u nich půjčil proběhlo to bez problémů

 2. Kuk odpovídá:

  nevíte jestli nahlížejí do registru?

 3. Kubeš odpovídá:

  do registru nahlížejí všichni kdo by to nedělal tak by rychle zkrachoval

 4. Pavel odpovídá:

  jak rychle dostanu peníze?

 5. Irena odpovídá:

  Mě Feratum bez udání důvodu peníze nepůjčilo.

 6. Gita odpovídá:

  kde mi půjčí když beru minimální mzdu

 7. Dalibor odpovídá:

  máte někdo zkušenost s firmou Perfect money

Přidat vlastní názor