Medové masáže

Medové masáže dopřávají tělu tolik žádané uvolnění a jsou příjemnou relaxací. V pravém smyslu slova ani nejde o masáž, ale působení blahodárných účinků medu na lidský organismus. Masér nebo masérka Vám speciální emulzi pomocí hmatů „vpravuje“ do těla. Pravou podstatou medové masáže je dostat z těla ven všechny škodlivé látky a antioxidanty. Dochází tak k detoxikaci organismu.Lze říct, že to je léčitelská detoxikační metoda.

A v čem Vám může pomoci? Lečí různé alergie, revmatismus, problémy s krevním oběhem, klouby, nespavost, bolesti svalů a další. Při samotné masáži dochází k intenzivnímu prokrvování kůže a vyčištění pórů kůže. Některé ženy uvádějí i pomoc od bolestivé menstruace. Nejčastěji se aplikuje na záda. Během masáže med mění barvu a konzistenci. To jak z těla odcházejí škodlivé látky. Aby dosáhla kůra maximální účinnosti je zpočátku ji opakovat jednou týdně. Později a to zhruba po 8 kůrách stačí na masáž docházet jednou měsíčně.

Masáž trvá zhruba 30 až 45 minuta její cena se nejčastěji pohybuje od 300 Kč. Medovou masáž si dopřávají především ženy, ale není žádného důvodu proč by si medovou masáž nemohli dopřát i muži. Společný prožitek ve dvou se násobí v rámci romantického víkendu.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

  1. Irena odpovídá:

    Tak musím říct že mě medová masáž pomáhá krásně čistit póry kůže.

Přidat vlastní názor