Půjčovna lyží v Praze

Lyžařská sezóna se opět přiblížila a někdo dokonce už i sněžilo! Doufejme, že letošní zima bude na sníh bohatá stejně minimálně tak jako ta předchozí. Počasí, ale ovlivnit nemůžeme. Co je, ale plně v naší moci je výběr lyžařské výstroje. Lyže, boty a oblečení si můžete koupit ve specializovaném obchodě, supermarketu nebo půjčit. Možná si teď říkáte, že ta poslední možnost pro vás není. Věřte, ale že současný trend hovoří jinak. Stále více lidí si vybavení na lyže půjčuje.

Pokud se pro půjčení lyží nebo celého kompletu rozhodnete vystává otázka kam pro něj zajít. Která půjčovna lyží poskytuje kvalitní servis a dobré ceny? Není to snadné tak jako ve všem a i zde platí že není nad vlastní zkušenost. Kam, ale zajít když si chcete lyže nebo snowboard půjčit poprvé? Pokud bydlíte v Praze není to až tak těžké. Půjčoven je po Praze poměrně dost. Nám se osvědčila půjčovna lyží firmy Sportservis. Mají na výběr z mnoha lyží a snowboardů a to i pro děti. Půjčovné není nijak vysoké a a ni za několik sezón za něj nedáte tolik co by jste dali při koupi kompletního vybavení, které vám navíc vydrží jen pár let. Veškeré nabízené vybavení je pravidelně servisováno odborným personálem. V nabídce je i tzv. celosezónní půjčovné. A pokud se vám zapůjčené lyže natolik zalíbí, že by jste si je chtěli nechat můžete si je od půjčovny odkoupit.

Vzhledem k tomu, že lyžařská sezóna ještě nezačala můžete si ještě rozmyslet na čem letos na sjezdovky vyrazíte. Pokud na nadcházející zimu potřebujete nové vybavení zkuste si ho půjčit u firmy Sportservis Praha. určitě nebudete zklamáni a možná si už nikdy vlastní lyže nekoupíte.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

 1. Pavel odpovídá:

  Pro mě je půjčovna jasná volba. Za prvé na hory jedu párkrát za rok a někdy kvůli práci vůbec. A za druhé se o lyže nemusím vůbec starat.

 2. Samuel odpovídá:

  Kam jezdíte v ČR na lyže?

 3. Štěpánek odpovídá:

  Škoda že jsem tuhle půjčovnu objevil když už je skoro po sezóně.

 4. Petr odpovídá:

  Kam jezdíte letošní zimu lyžovat?

Přidat vlastní názor