Thajskou masáž lze jen doporučit

Většina z nás se občas cítí unaveně,  přepracovaně či vyčerpaně. Každý z nás má svůj vlastní způsob, který mu pomůže. Existuje vážně mnoho vlivů, které nás vyčerpávají – jak po fyzické stránce, tak i po psychické.

Proto jsem se rozhodla napsat článek o thajských masážích, které i tobě dokážou pomoci. Moc toho o nich nevíš, ale už tě delší dobu lákají? Nebo tě o nich jen tak něco zajímá? Stačí, když nepřestaneš číst článek dál.

Thajské masáže patří mezi nejúčinnější způsoby, jak se zbavit psychického i fyzického napětí a stresu. Spousta lidí si myslí, že thajská masáž znamená: malá, thajská slečna co se „prochází“ po vašich zádech. Rozhodně to není pravda. Thajská masáž je ve skutečnosti velmi klidná, pomalá no a vlastně i příjemná a hlavně bezbolestná.

Pokud si chcete zajít na takovou masáž, udělejte si na ní opravdu čas. Protože trvá poměrně dlouho. Správně by měla trvat 3 hodiny, ale většinou jsou to 90ti minutové masáže. Kdy by zkušený masér měl stihnout provést celou základní sestavu. Provádí se masáže celého těla – doporučuji, nebo pouze hlavy/šíje, předloktí/rukou atd.  Je vhodné mít na sobě volné oblečení, hlavně pokud plánujete jít na masáž celého těla.

Konkrétní ceny tu psát nebudu, protože každý je účtuje trošku jinak. Ale pohybují se okolo (300 – 1200 Kč), záleží jak dlouhá masáž je a čeho.

V čem se liší od normální masáže? Běžné masáže se zabývají pouze svaly. Thajská masáž působí silou na tlakové body, uvolňuje klouby, šlachy, svaly a chodidla. Také natahuje páteř a celkově nám přináší fyzické a psychické uvolnění.

Po takové masáži se budete cítit vážně skvěle. Může se stát, že při ní i usnete – nebojte, není to žádná ostuda. Prý se to stává poměrně často a třeba tuto masáž někdy vyzkoušíte.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

  1. Martina odpovídá:

    Thajské masáže jsou fakt super. Já chodím pravidelně jednou za měsíc mohu každému jen doporučit. Perfektní relax a uvolnění.

  2. Eva odpovídá:

    jednou jsem jí dostala k narozeninám bylo to super

  3. Pavla odpovídá:

    Kolik stojí thajská masáž v Praze.

Přidat vlastní názor