Za kolik se dají pořídit webové stránky

Potřebujete moderní a přitom levné webové stránky? Dnes vám ukážu službu na které si můžete takové stránky pořídit. Myslím si že vás cena hodně překvapí. Navíc je to služba kde získáte vše co je k provozování webu potřeba. Co to je?

 1. Doména. Bez této to nejde. Je to adresa webu kterou se budete prezentovat.
 2. Webhosting. Webhosting s můžete představit jako počítač na kterém jsou vaše stránky umístěny. Tento počítač je trvale připojený k internetu.
 3. Redakční systém. Ten vám umožní dělat úpravy na vašem webu bez toho aby jste se museli učit programovací jazyk. Věřte že to je snadné.
 4. Design. Každý web nějak vypadá a musí mít nějakou formu.

Tohle všechno dostanete tzv. pod jednou střechou na službě Mklik.cz. A to jen za 990 Kč na rok. Takhle levné webové stránky opravdu od Mklik.cz jsou. Nečeká vás žádné omezení co do počtu stránek nebo fotografií ani jiná omezení. Alespoň jsem žádná neobjevil.. Díky redakčnímu systému si snadno zvládnete web sami upravovat. Psát texty, vytvářet odkazy nebo vkládat fotky je velmi snadné. Do svého počítače si nemusíte nic instalovat. Správa webu probíhá v okně vašeho prohlížeče. Svůj web si tak můžete upravovat z každého počítače s připojením na internet.

Krátce se ještě zastavím u redakčního systému. Ten je pro každého majitele webu velmi výhodný. Máte tak možnost kdykoliv si na svůj web doplnit nebo upravit obsah. Nejste tak závislí na cizí pomoc v podobě webmastera nebo jakéhokoliv správce webu. Změny si tak uděláte okamžitě. A druhý bonus je že nemusíte nikoho platit :)

Nic víc než jen 990 Kč ročně vás web nebude stát. I za tuto cenu můžete mít plnohodnotné a moderní webové stránky. Vytvořit webové stránky není dnes již nic náročného a tak klesá i jejich cena. Díky ucelenosti nabídky služby Mklik.cz můžete mít web snadno a rychle. Kdo plánujete web nebo máte provoz toho současného drahý doporučuji.

Sdílet na: FacebookTwitterGoogle+

Názory na článek

 1. Lipec odpovídá:

  Zrovna hledám někoho kdo by mi web udělal a tohle vypadá dobře.

 2. Petr odpovídá:

  Máte s touto službou někdo praktickou zkušenost?

 3. Radovan odpovídá:

  za ty peníze je to super nabídka a zároveň mít vše pod jednou střechou je taky užitečný

 4. Červinka odpovídá:

  Díky za tip. Vypadá to dobře a asi u nich web objednám.

Přidat vlastní názor